O nás

 

Počiatky značky Hederiktuning siahajú do roku 1997. Práve vtedy, vo svojich 15-tich rokoch, sa rozhodol mladý chlapec, Pavol Onderík, že túži po úprave Fiatu Punto, ktoré v tej dobe vlastnila jeho mama. Postupne prešiel od malých zásahov do karosérie a opráv zničených a búraných častí, až ku kompletným prerobeniam a zmenám celého vzhľadu auta.Počas rokov našiel v tomto odbore svoje uplatnenie a najmä záľubu. Dnes sa venuje veľkej škále služieb, od montáži doplnkov, bodykitov, cez drobné aj veľké úpravy exteriéru karosérie na mieru až po kompletné nalakovanie vášho vozidla.

Vďaka spolupráci so známymi tuningovými firmami vyhovie všetkým želaniam zákazníkov. Jeho veľký talent a fantáziu, rýchlu a kvalitnú prácu ocenilo už množstvo zákazníkov, ktorí navštívili jeho firmu. Dôkazom sú viaceré krásne a zaujímavé kúsky, ktoré môžete vidieť na slovenských cestách.

O jeho vkuse a kvalitnej práci svedčí aj mnoho pohárov, ktoré si každoročne odnáša zo slovenských ale aj zahraničných tuningových zrazov.

A preto pokiaľ si aj Vy chcete splniť Váš sen a urobiť z Vášho auta krásne tuningové dielo, ste na správnej adrese.

Veď ako hovorí pán Hederik:„Čo je tuctové, to nie je ono!“